Please login or register


Please email the Administrator if you cannot login admin@boholairsoft.com


You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Dula nata balik! on Sat Jun 18, 2011 6:57 pm

Mr.Lee


 
 
hellow mga Boholano airsofters

naa dula ugma sa ilaw...10am assembly

magstart if daghan na players...



see you there...

Gear Up!

2 Re: Dula nata balik! on Mon Jun 20, 2011 10:41 am

nokie


tana dowa nta!!

3 Re: Dula nata balik! on Mon Jul 04, 2011 8:17 pm

yodzkie


mga sir dula ta ds sunday sa ilaw sau ta sugod para lingaw nasad

4 Re: Dula nata balik! on Wed Jul 06, 2011 5:39 pm

macky


sir pwede ko moapil ana inyu dula sir? salamat sir..

5 Re: Dula nata balik! on Sat Jul 09, 2011 9:44 am

Mr.Lee


 
 
@ macky... sir ad2 m dula sa bgo site duol sa dao diamond... if intrested ka please contact me at 09237334125

6 Re: Dula nata balik! on Sun Jul 10, 2011 9:11 pm

Mr.Lee


 
 
kmusta inyo dula ganiha sir?

kami didto m dao sa bago na gamon na gamesite.

7 Re: Dula nata balik! on Wed Jul 13, 2011 12:20 pm

macky


sir lee mo contact lang ko nimu sir ha..na busy man gd ko sa trabaho sir..salamat sir

8 Re: Dula nata balik! on Thu Jul 14, 2011 10:04 am

Mr.Lee


 
 
ok2...

9 Re: Dula nata balik! on Sun Oct 16, 2011 10:41 pm

zulo_2985


ASG-Bohol ] [ CAT ] [ CHEAT ] [ GUAPO ] [ MASK ] [ MAC 12-21 ] [ SAW ] ASA NMAN NI MGA MGA GRUPO?GEAR UP NA..BALIK NA TA DULA SA ILAW...OR ANY INVITATIONAL OR TOURNEY NA SAD PARA MABUHI ANG KALAMNAN SA MGA BOHOL AIRSOFTERS!!!

10 Re: Dula nata balik! on Thu Oct 20, 2011 11:50 am

macky


sir zulo good am..kanus.a man ang schedule sa dula sir?

11 Re: Dula nata balik! on Fri Oct 21, 2011 6:56 pm

retriever


Naa exibition game sa Pob. Mabini dis coming Oct. 30, 2011. game start at 9am until 3pm. free lunch with giant alimango.. he he he ...
see u there guys.......

12 Re: Dula nata balik! on Sun Oct 23, 2011 11:49 pm

nokie


sabota daan way bulanghoyay snacks ha.. hehehe joke..

13 Re: Dula nata balik! on Mon Oct 24, 2011 12:46 pm

macky


layu2x mani sir..hehe

14 Re: Dula nata balik! on Thu Oct 27, 2011 2:06 pm

zulo_2985


brad macky..basta sa airsofter ka, dli ka mag huna2x ug unsa kalayo ang gamesite basta kay mka ambush ta ug dula.okiez!!|!gear up na,mag dula na ta usab!!!

15 Re: Dula nata balik! on Thu Oct 27, 2011 2:49 pm

macky


sis zulo pwede ko mangayu sa imu contact number? para ikaw lang ako kontakon kng moadto ko..salamat sis..tagbilaran paman gd ko..lami na kaau e dula man gd..hehe

16 Re: Dula nata balik! on Fri Oct 28, 2011 10:43 am

zulo_2985


bro..mao ni ako contact no.09496047508

17 Re: Dula nata balik! Today at 10:06 pm

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum